O nas

Idea tego nowatorskiego konceptu narodziła się w 2013 roku, kiedy powstały pierwsze szkice. Następnie  zatrudniliśmy najlepszych krawców i wspólnie zaprojektowaliśmy nasze t-shirty.

Nie uznajemy kompromisów czy niedoróbek w jakości szycia. Zawsze wybieramy najwyższej jakości polskie tkaniny o wysokiej gramaturze, a cała produkcja odbywa się w Polsce i w Wielkiej Brytanii.

Nasze tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100. Od 1992 roku Oeko-Tex® Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Ilość detali i złożoność naszych wyrobów mają wpływ na cenę, między innymi ze względu na pracochłonność w ich produkcji, ale w zamian zapewniają trwałość, wysoki komfort użytkowania oraz powodują, że nasze ubrania są nietuzinkowe i wyróżniają się ponad przeciętną.